Talent & Pro Workshop

--- DUTCH BELOW ---

Do you want to learn more on how to market yourself to companies? How to show off your skills to make YOU the most interesting job candidate? Then come to the Talent&Pro workshop about “flirting in business” to learn how to present yourself the best during a job interview!

Tickets are available for free by registering yourself in the webshop. Limited spots are available so be quick!

-------------------------------------------------------------------------------------------

Wil jij meer leren over hoe je jezelf verkoopt aan bedrijven? Hoe je jouw vaardigheden laat zien om de meest interessante kandidaat voor de baan te worden? Kom dan naar de workshop van Talent&Pro over “zakelijk flirten” en leer hoe jij jezelf van je beste kant kan laten zien tijdens een sollicitatie!

Tickets zijn gratis beschikbaar door je te registreren in de webshop. Er zijn beperkte plaatsen beschikbaar dus wees op tijd!

 • * velden zijn verplicht.

 

 • Net klaar met je studie....

  Net klaar met je studie....

  Net klaar met je studie…. en dan!? De arbeidsmarkt roept, maar je hebt eigenlijk geen idee wat je wilt gaan doen, of waar je wilt

  Lees meer
 • How do I prepare for an assessment?

  How do I prepare for an assessment?

  While being in the race for your dream internship or job, you might face the stadium in which you have to take an assessment. Exci

  Lees meer
Meer nieuws